Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Новини Тростянецької районної ради

На Тростянеччині проведено семінар щодо запобігання і протидії корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування

Дата створення: 12:03 22.06.2017

Сьогодні, 22 червня, у залі засідань Тростянецької районної ради відбувся виїзний постійно діючий семінар «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування».

У Тростянецькому районі вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Дата створення: 09:30 22.06.2017

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. З метою вшанування пам’яті мільйонів полеглих людей за визволення української землі сьогодні у районному центрі м. Тростянець відбулося покладання квітів до меморіального комплексу «Недоспівана пісня».

Літні розваги від районної дитячої бібліотеки

Дата створення: 15:49 21.06.2017

Працівники Тростянецької районної бібліотеки для дітей  в чудовий літній ранок завітали в дошкільний навчальний заклад «Калинка», щоб привітати дітей груп «Дзвіночок» і «Колобок» з початком літа і провести для них бібліопісочницю «Літо, книга, діти-будем весело дружити!».

Скарби для краєзнавчого музею

Дата створення: 14:38 19.06.2017

Другий рік поспіль Тростянецький районний краєзнавчий музей співпрацює з сумчанином-колекціонером, власником приватного музею «Причал Одиссея» Сергієм Гуцаном, який вже подарував краєзнавчому музею зі своєї колекції більше 100 цікавих старовинних предметів бронзової доби, скіфського часу, періоду ранніх слов’ян та Київської Русі, які прикрасили експозицію «Археологія Тростянеччини».

Відбулася апаратна нарада

Дата створення: 11:33 19.06.2017

Початок робочого тижня, у Тростянецькій районній раді, розпочався зі щотижневої апаратної наради, на якій обговорили план роботи на поточний тиждень. Провів засідання голова районної ради Андрій Корж.

День медичного працівника

Дата створення: 15:17 15.06.2017

Шановні медичні працівники району!