Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Фракції Тростянецької районної ради VІІ скликання

Фракція Тростянецької районної організації
Політичної партії «Сила людей» в Тростянецькій районній раді

  • Самодай Андрій Володимирович – голова фракції
  • Заяц Юрій Миколайович
  • Злепко Володимир Анатолійович
  • Котко Олексій Вікторович
  • Бондаренко Наталія Григорівна
  • Міщенко Євген Анатолійович
  • Савочка Андрій Анатолійович
  • Синявін Максим Володимирович
  • Фрик Тамара Григорівна
  • Яценко Ігор Борисович


Фракція Тростянецької районної в Сумській області організації
Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
в Тростянецькій районній раді

  • Назаренко Дмитро Юрійович – голова фракції
  • Корж Андрій Володимирович
  • Дрига Сергій Петрович
  • Овчаренко Роман Володимирович
  • Провозін Василь Павлович
  • Слівкін Олександр Миколайович
  • Сторожева Тамара Миколаївна

 

Фракція Територіальної організації
Політичної партії «Опозиційний блок» в Тростянецькому районі
Сумської області в Тростянецькій районній раді

  • Слабоспицький Юрій Дмитрович – голова фракції
  • Колодка Іван Васильович

 

Фракція Тростянецької районної організації
«Відродження» в Тростянецькій районній раді

  • Роженко Павло Петрович – голова фракції
  • Липченко Олександр Григорович

 

Фракція Тростянецької районної організації
Політичної партії «За Україну» в Тростянецькій районній раді

  • Бабич Сергій Олександрович – голова фракції
  • Сугакова Любов Миколаївна

 

Фракція Тростянецької районної партійної організації
Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
в Тростянецькій районній рад
і

  • Нужненко Олександр Вікторович – голова фракції
  • Давидов Сергій Леонідович
  • Денчик Наталія Миколаївна
  • Деревянченко Антоніна Сергіївна
  • Іщенко Володимир Олексійович
  • Кулібаба Олександр Анатолійович
  • Олійник Олександр Миколайович
  • Яковлєв Віталій Миколайович

 

Фракція Тростянецької районної організації
Радикальної партії Олега Ляшка
в Тростянецькій районній раді

  • Савченко Олександр Миколайович - голова фракції
  • Гонтаренко Андрій Миколайович
  • Пустовіт Тетяна Борисівна